Ek İş İlanları

Ankara Mandal İşi 2018

Yazan  | 

Geçimlerini daha iyi sağlamak adına sürekli çalışmayı göze alan bireylerin karşısında, artık yorulmadan daha çok para kazanabilecekleri işler bulunmaktadır. Evde ek iş adı altında piyasada yayınlanan bu ilanlarda kişiler evlerinde çalışmak istedikleri kadar çalışıyor ve karşılığında da ciddi ücretler kazanıyor. Büyük şehirlerde başlayan bu iş imkanı artık tüm Türkiye’de.

Evde ek iş yapan ve ciddi gelir sağlayarak yatırım dahi yapma imkanı bulan bireylere rastlamak artık mümkündür. Özellikle herhangi bir işi olmayan, ev hanımı ya da emeklilerin yaptığı bu işlerde, kişilerin boş zamanlarının çok olduğundan dolayı daha fazla iş yaparak daha çok gelir elde edilmektedir. Bu işler arasında hem kolay hem de getirisi yüksek olan işlerden birisi mandal işidir. Bu işle beraber evlerinizde kısa zamanlarda birbirinden güzel ve kalitede mandalları yapacak ve bu mandalları firmalara teslim edeceksiniz. Alacağınız ücret ise firmalara göre değişmektedir. Evde mandal işi veren firmalar sizlere ücretlerini iki şekilde vermektedir. Özel şekilde üretilen mandallarda adet usulü ücret verilirken klasik tarzdaki mandallara ise kilogram başı ücret ödenmektedir. Yapacağınız bu işte ise tüm malzemeler ve ambalaj ürünleri firmalar tarafından sizlere verilmektedir. Sizlerin yapması gereken ise istenilen kalitede ve sürede bu ürünleri teslim etmektir. Başvurunuz değerlendirildikten sonra sizlerin nasıl ürünler ortaya koyabildiğinizi görmek adına bir deneme işi alırsınız. Bu işi ne kadar iyi ve kısa sürede teslim ederseniz devamında da o kadar iş alırsınız.

Evlerinizde kolay bir şekilde gerçekleştireceğiniz mandal işini eğer bir hobi olarak yapmak isterseniz bu hobinizi de ticarete dökebilirsiniz. Birbirinden güzel bir şekilde yaptığınız mandalları dilediğiniz zaman firmalara örneklerini göstererek pazarlayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

MANDAL İŞİ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM:

mandal işi veren firmalara ulaşmanın farklı yolları mevcuttur. Mandal işi veren firmalar genellikle burada yazılmış olan yorumları inceleyerek eğer iş verecekleri bölgede iş arayan birisi çıkarsa onlara iş vermektedirler. Sizde bu işi ben yaparım ve çok para kazanmak istiyorum derseniz, sizde buraya bir yorum bırakarak firmanın size ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir