Evde Ek İş İlanları

Anahtarlık İşi Veren Firmalar – Evde Anahtarlık İşi 2017

Yazan  | 

Yazımızdada bahsettiğimiz gibi yaşam koşulları böyle olunca hayat standartlarımız bizleri mecburen ek iş yapmaya zorluyor. Günümüzde yapılabilecek bir çok kolay ek iş ilanları bulunmakta. Bunlardan birtaneside evde anahtarlık işidir. Evde anahtarlık işi görünüldüğü kadar zor değildir. Aksine çok kolay ve eğlenceli bir iştir. Anahtarlıkların hayatımızdaki önemini ve evde anahtarlık işinden biraz bilgi verecek olursak :

Anahtarlıklar, anahtarların kaybolmasını önlemek için ve kolayca kullanılmasını sağlamak için madenden , değişik kumaşlarda, deriden vb gibi malzemelerden yapılan ürüne denir.Anahtarlıkların hayatımızdaki önemi oldukça geniştir. Neden diye soracak olursanız, evimizin, arabamızın, yazlık evimizin, dolabımızın, belkide para kasasının anahtarları kaybolursa mecburen çilingir çağrılması gerekir. Peki 2 yada 3 liraya güzel bir anahtarlık alarak hem hepsini bir araya toplar hemde kaybolmalarını önler. Günümüzde bir çok anahtarlık vardır, bunların bazıları süslü bir şekilde, bazıları ise sade bir şekildedir. Fakat herkes süslü anahtarlıkları tercih ediyor. Çoğu anahtarlık ise el yapımı olmakla hayatımızı özgün kılıyor. Aklımıza bile gelmeyecek kadar anahtarlık çeşidi vardır. Her kişiliğe göre ve herkesin zevkine göre anahtarlıklar var. Lazerli anahtarlıklar, isimli anahtarlıklar, iki sevgiliye tasarlanmış anahtarlıklar, boncuklu anahtarlıklar, saatli anahtarlıklar, resimli anahtarlıklar vb gibi bir sürü çeşit bulunmaktadır.

Evde anahtarlık işi tamamen sizin zevkinize bağlı olarak , aklınızdaki tasarımlarla ortaya çok şık ve ilginç anahtarlıklar çıkartmanız mümkündür. Dilerseniz anahtarlık işi için ufak bir gurup kurarakta daha çok anahtarlık elde edebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Evde anahtarlık işini bir firmaya bağlı kalmadan, malzemeleri dışarıdan temin ederek kendinizde yapabilirsiniz. Yaptığınız anahtarlıkları komşularınıza, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, çevrenize satabilirsiniz. Hatta isterseniz bu şık anahtarlıkları ufak bir tezgah hazırlayıpa pazarda bile satabilirsiniz. Kendi tasarladığınız anahtarlıkları yakınlarınıza veya sevgilinize, kocanıza, karınızada hediye olarak sunabilirsiniz.

Peki bu gerekli malzemeleri neren bulacağınızı merak ediyorsanız, internet aracılığı ile bu tarz malzemeleri satan dükkanları bulabilirsiniz. Yada büyük şehirlerde oturan kişiler büyük iş hanlarından ve büyük çarşılardan bulabilirler.

El Yapımı Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık işi yapmaya karar aldıysanız, tek yapmanız gereken eve anahtarlık işi veren firmalara ulaşarak, alacağınız anahtarlık örnekleriyle ve gerekli malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Muhtemelen size gelecek olan malzemeler, modeline göre değişmektedir fakat genelde, boncuklar, gerekli ipler, bazı kumaş malzemeleri ve metal halkalar gelecektir. Tabikide malzemelerin içerisinde penseler ve silikon tabancalarıda olacaktır. Anahtarlık işini bitirdikten sonra teslimat işlemini telefonla arayarak yada gelişmekte olan internet çağımızda, internet yolu ile bildirerek teslim edebilirsiniz.

Ödeme Şekli : Anahtarlık işinde ödeme şekli, anahtarlığın modeline göre ve yaptığınız adete göre değişiklik gösterecektir. Paranızı işi teslim esnasında hemen peşin olarak kapıda alırsınız. Yada anlaşmaya göre banka hesap numarasıyla birlikle havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtarlık işi almak isteyen kişiler, Sitemizdeki yorum kısmını kullanarak ek iş veren firmalara ulaşabilirler. Sitemizdeki yorum bölümünü kullanarak e posta, yaşadığınız şehir ve ilçeyi yazarak ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak yorumlarınızı yaparken lütfen açık adres bilgileriniz vermeyiniz. Mesela telefon numarası, sokak adresi, kati daire gibi bilgilerinizi vermeyiniz. Çünkü vereceğiniz açık adres bilgileri bazı kötü insanlar tarafından kullanılabilir ve sizleri rahatsız edebilirler. Oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

67 Yorum Yapılmış

  1. Pingback: El Yapımı Anahtarlık Modelleri | Ek İş Veren Firmalar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir