Ek İş İlanları

Amasya Ek İş İlanları 2018

Yazan  | 

Amasya Belediyesi, yaptığı personel alımlarıyla beraber halka birçok istihdam sağlamıştır. Bu istihdamlar birçok aileye iş imkanı sağlarken, hala iş bekleyen yüzlerce kişi bulunmaktadır. Bu duruma çözüm getirmek isteyen özel sektör firmaları kişilere ek iş imkanı sunmaktadır. Bu doğrultuda bireyler işlerinden arta kalan vakitlerinde çalışabiliyor ve bu vakitlerden de ek gelir elde edebiliyorlar. Ofislerde yapılabilen ek işlerin yanı sıra evde ek iş imkanları da Amasya halkına sunulan ek iş türlerinden birisidir.

Emeklilerin ve ev hanımların ilgi odağı olmuş olan evde ek iş imkanlarıyla beraber birçok aile vakti daha iyi değerlendirmeye başlamıştır. Ayrıca boş geçen vakitlerin yerini kazanç sağlanan vakitler almıştır. Kafe ve restoranlarda çalışan bireylerin yanı sıra evlerinde kendi çalışma ortamında kazanç sağlamakta olan kişileri görmek Amasya’da mümkündür. Evde yapılan ek işlere baktığımızda karşımıza poşet katlama, tesbih ve boncuk dizme, kına paketleme, kutu katlama ve terzilik işlerini görebiliriz. Bunların yanı sıra bazı firmalarla anlaşıp yemek yapan kişilerde bulunmaktadır. Özellikle kutu katlama işi birçok insanın hobi olarak başlayıp daha sonra gelir elde ettiği bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Amasya ek iş ilanlarıyla birlikte yakından tanıştırılan bu işle beraber bireyler dilerlerse firmalara yönelik işler alıp teslim etmekte dilerse de kendi yaptıkları işleri pazarlayabilmektedirler. Bu yolla elde edilen gelirler ise neredeyse normal bir işten elde edilen gelir kadar.

AMASYA EK İŞ VEREN FİRMALAR:

Amasya’da ek iş veren firmalara ulaşmak için sitemizin yorum kısmını kullanabilirsiniz. Sitemize, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve bulunduğunuz bölgeyi belirterek ek iş veren firmaların sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kesinlikle ve kesinlikle telefon numarası, açık adres bilgisi ve TC kimlik numarası gibi bilgilerinizi vermeyiniz. Oluşacak herhangi bir aksi durumda sitemizin sorumlu olmadığını belirtiriz.

30 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir