Ek İş İlanları

Almanya Ek İş İlanları

Yazan  | 

Geçmiş yıllarda çalışmak üzere birçok Türk vatandaşı Almanya’ya göç etmiştir. Yapılan bu göçlerin sebebi o yıllarda Almanya’nın çalışacak genç nüfusa olan ihtiyaçları ve çalışma alanlarının daha geniş olmasıdır. Şuan ise Almanya’da yaşayan Türkler geçinmekte zorlanmakta hem iş hem de ek iş arayışlarına girmektedirler.

Zamanında cazip gelen Almanya’daki iş imkanlarından artık neredeyse eser yok. Bunu ise Almanya’da yaşayan Türklerin iş arayışlarından görebilmekteyiz. Hayat şartlarının da pahalılaşması, bu işsizik sorununu daha da tetiklemiş durumdadır. Çünkü kişiler artık eski maaşlarıyla geçinmekte zorlanmakta ya da pahalılaşan ham maddeler nedeniyle firmalar artık işçi alımları yapmamaktadır. Bundan dolayı ortaya çıkan işsizlik sorunu her geçen gün artıyor. Bu duruma ise özel sektör el atmış durumda ve birçok kişiye iş ve ek iş imkanı sunmuştur. Bu doğrultuda kişiler mevcut işlerine ek olarak herhangi bir firmada part time çalışabilmenin yanı sıra boş olan vakitlerinin tamamını bu işlerde çalışarak geçirebilirler. Peki bu işleri merak ediyorsanız sizlere şöyle anlatalım. Bilgisayar kullanmayı seviyorsanız Almanya ek iş ilanlarında kesinlikle yer bulabileceksiniz. İnternetin çok sık kullanılmasıyla beraber internet siteleri oldukça zor zamanlar geçirmektedir. Çünkü bilginin sonsuz olmasıyla beraber kişiler artık internet sitelerine içerik girmekte zorlanmaktadır. Bunun için hemen siz devreye girebilir ve bilimsel içerikli özgün yazılar yazabilir ya da makale yazarlığı yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapabileceğiniz diğer bir iş ise internet sitelerinde yer alan video kanallarına güzel videolar atmaktır. Attığınız bu videolar izlendikçe sizlere ödenen paralar da o kadar artacaktır.

Bu ve bunun gibi birçok sektörde kendinize ek iş bulabilir ve yaşam kalitenizi artırmak adına biraz daha fazla çalışabilirsiniz.

Almanya Ek İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Almanya’da ek iş yapmaya karar verdiyseniz eğer, günümüzde bir çok iş bulunmaktadır. Ek iş veren firmalara, çeşitli ilanlardan, İnternet sitelerinden ve sosyal ağlardan ulaşabilirsiniz. Yada sitemize yorum bırakarak Almanya ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemize bırakacağınız yorumlarda açık adres bilgisi, telefon numarası veya kimlik numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmamaya gayret gösteriniz. Oluşacak herhangi bir problemde sitemiz kesinlikle sorumlu değildir.

7 Yorum Yapılmış

 1. Şerife

  8 Eylül 2017 at 14:37

  Bende evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

 2. sedef

  13 Eylül 2017 at 16:23

  evde ek iş yapmak istiyorum ekibimde var

 3. Gülşah

  8 Kasım 2017 at 00:12

  Merhaba ben almanya köln deyim evde yapabilcem iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

 4. Leyla

  15 Kasım 2017 at 13:58

  Merhaba ben Salzgitter da oturuyorum.Her türlü ek iş yaparım.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Melike

  3 Ocak 2018 at 15:55

  Merhaba almanya hernede oturuyorum.
  Evde yapilacak is arıyorum çık ihtiyacım var ekimden geleni yaparım her iş yapabilirim dönmenizi bekliyorm

 6. Dilan

  2 Şubat 2018 at 15:25

  Merhaba ben Almanyada Karlsuhe civarindayim. Evde yapilabilecek her türlü isi yapabilitim lütfen bana ulasin ☺️

 7. betül

  13 Eylül 2018 at 20:17

  merhaba..evde calismak istiyorum..frankfurttayim..haberinizi bekliyorum..tesekkürler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir