Part Time İş İlanları

Albaraka Türk Katılım Bankası Part Time İş İlanları

Yazan  | 

Albaraka Türk Katılım Bankası yapmış olduğu bildirisinde personel alımı yapacağını bildirdi. Albaraka Türk Katılım Bankası açmış olduğu boş pozisyon ile bünyesinde bulunan çalışan personel eksikliği için Part Time çalışacak personeller alacak.

Albaraka Türk Katılım Bankası Müdürlük ve Şubelerinde çalıştırılmak üzere, yüksek lisans ve doktora eğitimleri devam eden veya Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleri,Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölümlerinin üçüncü ve dördüncü sınıfında okuyan, Faizsiz bankacılıkta çalışmaya hevesli, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilme yeteneğine sahip olmak, önceki dönem derslerini başarı ile tamamlamış, Okul döneminde hafta içi en az 2 tam gün çalışabilecek, şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecek tir. Başvurusu onaylanan adaylar, yapılacak değerlendirmeler neticesinde başvurusu uygun bulunanlar yazılı sınava davet edilecektir. Yazılı sınavı kazanan adaylar ile mülakat yapılacak, mülakatta başarılı olanlar Genç Albaraka Akademisine katılabileceklerdir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar tecrübesiz aday olacak olup Bankacılık sektöründe hizmet verecektir. Alımlar, Ankara, İstanbul(Avr.), İzmir, Kocaeli, Konya, Samsun, Trabzon, İstanbul(Asya) illerinde gerçekleşecektir. Başvurular, 07 Ocak 2017 tarihinde başlamış olup en geç 24 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunacak olan adaylar, alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genc-albaraka-akademisi-1670063

1 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir