Ek İş Veren Firmalar

Adana’da Ek İş Veren Yerler

Yazan  | 

Bildiğiniz üzere Adana Türkiye’nin en büyük illerinden bir tanesi. Bu kadar çok insanın yaşadığı bir ilde de insanlar geçinmekte bir hayli zorlanıyor. Özellikle iş imkanlarının sınırlı olması insanları başka geçim kaynakları bulmaya yöneltiyor. Ev hanımları da evde boş boş oturmak yerine ek iş ilanlarını aramaya başlıyor. Biz de site olarak ev hanımları için Adana Ek İş İlanlarına sitemizde yer veriyoruz. Her gün onlarca ev hanımı sitemizden kendilerine uygun bir ek iş buluyor ve ev bütçesine katkıda bulunuyor. Ek işe ihtiyacı olan herkesi sitemize bekliyoruz.

Günümüzde hayat şartları bir hayli zor ve tek maaşla geçinmek neredeyse imkansız. Herkesin daha fazla gelir elde etmeye ihtiyacı var. Bu nedenle insanlar durmadan kendileri için yeni gelir kaynakları arıyor. Her yıl herşeye zam geliyor. Bizler de site olarak sizlerin bu ihtiyaçlarınızın farkındayız. Bu nedenle Adana’da yaşayanlar için Ek İş İlanları 2017 yılında da sizler için yayınlamaya devam ediyoruz. Siz de bu ilanları takip ederek kendinize ek bir iş bulabilirsiniz. İster öğrenci olun, ister ev hanımı, isterseniz de çalışan bir birey, sitemizde size uygun bir ilanda mutlaka vardır. Evde yapabileceğiniz bir çok iş fırsatı burada sizleri bekliyor. Siz de bu ilanlar sayesinde hem aile bütçenize katkıda bulunabilir, hem de bir şeyler üretmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Artık geçim sıkıntısı diye bir derdiniz olmayacak, Adana Ek İş İlanları 2017 yılında sizin de yüzünüzü güldürecek.

Evinizden bile çıkmadan yapacağınız bir çok iş ilanı sitemizde sizleri bekliyor. Davetiye katlama işi, evde kına paketleme işi, makale yazma işi, boncuk dizme işi, poşet katlama işi ve daha bir çok iş Ek İş İlanları ile sizlerin ayağınıza geliyor. Bir çok firma yapacağınız işin malzemelerini sizin ayağınıza getiriyor. Sizin dışarıya çıkmanıza bile gerek kalkmıyor. Siz de bu ek iş fırsatlarından anında haberdar olmak istiyorsanız, sitemizi düzenli olarak takip edin ve ek gelir elde etme şansını yakalayın.

Bir çok kişi ek iş veren firmaların gerçek olup olmadığını merak etmekte. Ancak sizinde bildiğiniz gibi bazı işleri makineler yapamıyor. Özellikle kına paketleme, süsleme, davetiye katlama , boncuk dizme gibi gibi işleri makineler yapamadığı gibi bu tür işleri vatandaşa veriyorlar. Sizde bunlar gibi bazı işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Peki bu tür işleri nereden ve nasıl alırız? Sitemizde yorum bırakarak bu tür işleri veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemize bırakacağınız yorumlar sayesinde ek iş veren firmalar sizlere ulaşacaktır.

14 Yorum Yapılmış

 1. hatice

  8 Temmuz 2017 at 15:10

  ben iki cocuk annesiyim evim kira bu ise cok ihtiyacim var cocuklarimin masraflarini karsilamak icin donus yaparsaniz mennun olurum 05340636854 mersin

 2. Hatice

  12 Temmuz 2017 at 16:01

  Adana yuregir paketleme isi istiyoruz iki kisiyiz elimiz cok seridir ise cok ihtiyacimiz var lutfen ulasin

 3. Belgin

  3 Ağustos 2017 at 23:25

  Adana seyhanda yaşıyorum el becerim çok kuvvetlidir işi istenilen zamanda teslim edebilirim lütfen dönüş yaparsanız sevinirim şuan çok ihtiyacım var

 4. Seda Gürünlü

  7 Ağustos 2017 at 13:48

  Adana sarıçam da otrym lütfen geri dönüş yapn işe ihtiyacı var

 5. Melike Akoz

  7 Ağustos 2017 at 15:12

  Ev hanımıyım Evde işi çok ihtiyacım var Bana da ulaşır mısınız İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorum

 6. Rima

  13 Eylül 2017 at 09:20

  3 kişiyiz evde çalışmaya yatkiniz elimiz hızlı her çeşit paketleme yaparız adana

 7. fatma yiğit

  23 Eylül 2017 at 10:40

  adana sarıçamda oturuyorum evde paket isi yamak istiyorum elim hem hızlı hemde her işe yatkındır

 8. sinem

  1 Ekim 2017 at 14:05

  Paketleme veya kokulu sabun isleri yapabilirim ihtiyacım var

 9. Ebru

  2 Ekim 2017 at 01:50

  Adana seyhanda oturuyoruz iki kisiyiz el hizimiz yuksektir

 10. Bahar

  2 Ekim 2017 at 13:00

  Elim hızlıdır.istenilen zamanda teslim edilir.dönüş yaparsanız sevinirim.hayırlı günler…

 11. perihan çiçek

  19 Ekim 2017 at 19:32

  ben 6 çoçuk annesiyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen beni arayın

 12. ozenc

  26 Ekim 2017 at 23:43

  Adana yüreğir de oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum.

 13. Çilem

  24 Kasım 2017 at 17:32

  Adana seyhanda oturuyoruz. Hertürlü paketleme işi, davetiye katlama işi ve boncuk dizme işi yapabiliriz. 7 kişiyiz. İşe ihtiyacımız var.Lütfen geri dönüş yapın.

 14. Sinem

  26 Aralık 2017 at 13:30

  Yüreğir de oturuyorum paketleme işi istiyoRum sinemballi01@hotmail.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir